Гриценко: Тендерна палата корумпована

Міністр оборони Анатолій Гриценко звинувачує Тендерну палату в корумпованості. При цьому він зазначає, що має докази корупції.

Міністр оборони Анатолій Гриценко звинувачує Тендерну палату в корумпованості.

Про це він заявив в ефірі ТСН 9 вересня.

Анатолій Гриценко
Архів
Анатолій Гриценко відкидає звинувачення в корупції на адресу свого відомства і переводить їх на Тендерну палату
"Уже з вересня минулого року нас перевіряла Рахункова палата, Генеральна прокуратура, Контрольно-ревізійне управління, і результати були такими, що прем'єр визнав, що немає підстав обвинувачувати Гриценка. Я хотів би спекуляції відкинути убік, а той наступ, який іде від Тендерної палати на Міністерство оборони пояснюється дуже просто - я назвав цю структуру корумпованою, тому що вона мільярди гривень бере з повітря", - сказав Гриценко.

При цьому він зазначив, що має докази корупції.

"Безумовно, є докази (корумпованості Тендерної палати), я готовий їх показати...Генеральна прокуратура знає й може порушити питання за фактом...всі прізвища цих людей знаю дуже добре і якщо фірма, що будує житло, тільки за те, щоб розмістити оголошення, з неї вимагає Тендерна палата 110 тис. гривень, це людині з нашою зарплатою необхідно працювати 9 років, а там за 3 хвилини вказується куди перевести ці гроші", - зазначив Гриценко.

Як повідомлялося, у липні Тендерна палата заявила про порушення Міноборони і його структурними підрозділами процедур державних закупівель на суму більш ніж 96 млн. гривень в 2006 - 1 півріччі 2007 року.

Міноборони спростувало ці обвинувачення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: