Гриценко: Україна поступово втрачає територіальну цілісність

Депутат від НУ-НС закликає зупинити процес руйнації країни.

Екс-міністр оборони, глава парламентського комітету з питань національної безпеки Анатолій Гриценко не виключає, що складна внутрішньополітична ситуація в Україні може привести до втрати територіальної цілісності держави.

"Якщо влада і далі руйнуватиме державу і країну, то ми крок за кроком наближаємося до ситуації, коли, зберігаючи всі формальні атрибути (прапор, гімн, президентський штандарт) поступово перетворюємося на територію, підконтрольну іншим державам. Цей процес є небезпечним і ми повинні разом його зупинити. У країні потрібно навести лад, хаос і безлад вже всіх дістали", - сказав він під час Інтернет-конференції в Києві.

Разом з тим він запевнив, що збройного конфлікту між Україною та Росією не буде. "Війни не буде. Спіть спокійно", - відповів він на запитання одного з користувачів.

Депутат вважає безпідставними будь-які звинувачення президента Віктора Ющенка в тому, що газова угода з Москвою не відповідає національним інтересам. За його словами, Секретаріат президента досі навіть не бачив підписаних домовленостей.

Як відомо, 23 січня Рада нацбезпеки та оборони на закритому засіданні має перевірити контракти щодо постачань та транзиту палива з Росією на відповідність національній безпеці.

Читайте також:

Ющенко похвалився, що зірвав план "поставити схід України на коліна"
Москва продала борги Фірташа Україні
Турчинов: ми розірвали корупційні контракти, санкціоновані Ющенком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: