Гриценко вважає, що уряд посадив Україну на голку МВФ

Гриценко заявляє, що новий президент має запобігти внутрішньому дефолту України, до якого веде політика уряду Тимошенко.

Кандидат в президенти України Анатолій Гриценко вважає, новообраний глава держави повинен вжити невідкладних заходів для виведення країни зі стану внутрішнього дефолту, до якого призводить економічна політика чинного уряду.

Він піддав критиці дії Кабміну, зазначивши, що уряд провокує зростання безробіття та зупинку підприємств через податковий тиск, а також безвідповідально набирає кредити в міжнародних фінансових структурах.

"Результат такої діяльності Кабміну – фінансова яма, в який опинилася Україна. Тобто внутрішній дефолт – неспроможність платити по зобов’язаннях", - зазначив Гриценко.

Він прогнозує, що вже у січні-лютому наступного року можуть виникнути проблеми з виплатою зарплат та пенсій. А уряд в цій ситуації, замість підтримки виробництва, обмежує свою антикризову програму отриманням кредитів від МВ

"Уряд сів на голку Міжнародного валютного фонду", - заявив кандидат на пост президента.

Він заявив, що є категоричним противником такої політики, оскільки "більшість коштів, які надходять до України, використовуються не за цільовим призначенням і попросту розкрадаються". А тими коштами, що залишаються, уряд розраховується за російський газ або "затикає дірки у бюджеті".

Нагадаємо, раніше екс-міністр фінансів Віктор Пинзеник заявив, що уряд "з'їв" усі гроші на казначейському рахунку, і йому нічим платити пенсії.

Україна з 2008 року отримала три транші допомоги МВФ на загальну суму 12 млрд доларів. Після підписання президентом Віктором Ющенком закону про підвищення соціальних стандартів глава МВФ Домінік Стросс-Кан заявив, що Фонд виділить Україні четвертий транш кредиту тільки після завершення президентських виборів, які заплановані на січень 2010 року.

Читайте також:

Пинзеник: Держборг України складає 280 млрд гривень

Пинзеник: Пенсії не виплачуються - уряд "з'їв гроші"

Тимошенко прогнозує отримання траншу від МВФ ще до Нового року

Делегація Мінфіну поїхала до Вашингтону просити грошей у МВ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: