Гриценко вважає українську владу головною загрозою нацбезпеці

На думку голови Комітету ВР з нацбезпеки, перших осіб держави характеризує ворожість та нездатність приймати рішення.

Голова Комітету Верховної ради з питань нацбезпеки та оборони комітету Анатолій Гриценко стурбований тим, що ані Кабінет міністрів, ані прем'єр-міністр особисто досі не надали документи про газові угоди між Україною й Росією від 19 січня цього року.

Гриценко інтерв'ю виданню "Столичные новости" підкреслив, що ці документи "потрібні для того, щоб представити їхній вплив на національну безпеку України".

"Але в країні немає ефективної влади. Нагорі постійний конфлікт на шкоду інтересам країни. По вертикалі зверху до низу влада розірвана. У Києві влада парламентсько-президентська, у регіонах – президентська, губернаторська", - сказав Гриценко.

На його переконання, "систему треба змінювати – в Україні не повинно бути трьох урядів, як це маємо зараз". "У проекті Конституції Порядку я пропоную лише один уряд на чолі з президентом. Переміг на виборах – формуй уряд, реалізуй свою програму і відповідай за неї сам особисто", - нагадав Гриценко.

За його словами, "головна загроза нашій безпеці виходить не з Росії, Європи чи Штатів, головна загроза – це ми самі, точніше – наша українська влада".

"На верхньому поверсі центральної влади – відкрита ворожість, постійні конфлікти, відсутність здатності приймати й реалізовувати рішення. А РНБОУ давно з конституційного органа координації і контролю важливих сфер національної безпеки перетворилася на орган зведення політичних рахунків", - сказав Гриценко.

На його переконання, президент і прем'єр-міністр повинні працювати "у режимі постійного щоденного спілкування", а "коли місяцями немає прямого спілкування між першими особами держави – це біда, тим більше в умовах кризи".

Читайте також:

Джерела в РНБО: українські дипломати в Румунії шпигували для Росії

Комітет ВР рекомендує розробляти шельф спільно з румунами

Заступник генпрокурора звинуватив СБУ в незаконному прослуховуванні його телефона

Бюджет СБУ буде скорочено вдвічі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: