Гриценко за два дні назбирав з українців більше 55 тисяч грн

Депутат упевнений, що встигне зібрати необхідну суму для реєстрації кандидатом в президенти.

За два дні на спецрахунок для реєстрації Анатолія Гриценка кандидатом в президенти надійшло 55 тисяч 407 гривень.

"Люди переказують різні суми – 10000 гривень, 1000 гривень, 200 гривень, 50 гривень, 20 гривень", - повідомив Гриценко на своєму сайті.

Депутат упевнений, що встигне зібрати необхідну суму для реєстрації кандидатом в президенти.

Гриценко заявляє, що не звертався по допомогу до олігархів: "Не тому, що я проти крупного бізнесу, а тому, що не хочу на посту президента обслуговувати інтереси кількох сімей".

"Не хочу, щоб уся країна, 46 мільйонів людей жили за їхніми правилами. За їхніми правилами, я і такі, як я – непрохідні", - заявив політик.

"Насправді, за їхніми правилами, увесь наш народ – непрохідний. Йому дають хабарі-обіцянки під час виборів, щоб потім п’ять років – обкрадати і вимагати хабарі на кожному кроці", - додає Гриценко.

"Якщо хочемо жити в європейській державі, то нам треба змінити, зламати їхні правила. Народ має стати у своїй країні прохідним", - заявляє політик.

"Ми зберемо 2,5 мільйони. Зберемо більше. І тим самим покажемо, що ми з вами – не населення, а громадяни. Покажемо, хто і з якими якостями буде прохідним у нашій з вами країні", - додав Гриценко.

Нагадаємо, у суботу, 5 вересня, лідер громадської організації "Громадянська позиція", народний депутат Анатолій Гриценко звернувся до громадян за допомогою у зборі коштів для своєї участі в президентських виборах.

Читайте також:

Гриценко попросив українців допомогти йому матеріально

Гриценко вирішив потягатися в президентській гонці

Гриценко обіцяє влаштувати для чиновників провокацію

Гриценко чекає від наступника Ющенка збільшення армії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: