Гриценко задоволений боротьбою з корупцією

Гриценко відзначає покращення співробітництва між Міноборони та правоохоронними органами у боротьбі з корупцією в ЗСУ.

Анатолій Гриценко
УНІАН
За дев’ять місяців поточного року в Міністерстві оборони та ЗСУ викрито 16 посадових осіб різного рангу які вимагали та отримали хабарі від цивільних осіб
Міністр оборони України Анатолій Гриценко відзначає покращення співробітництва між військовим відомством та правоохоронними органами у боротьбі з корупцією в Збройних силах України.

Про це повідомили в управлінні прес-службі Міноборони.

За словами Гриценка, принципова позиція керівництва українського оборонного відомства у боротьбі хабарництвом в ЗСУ та тісна співпраця в цьому питанні з Генеральною прокуратурою, СБУ, МВС та військовою контррозвідкою має свої позитивні наслідки.

За дев’ять місяців поточного року в Міністерстві оборони та ЗСУ викрито 16 посадових осіб різного рангу які вимагали та отримали хабарі від цивільних осіб, повідомив міністр.

За даними управління прес-служби, впродовж року міністром оборони було видано низку наказів про заохочення представників Генпрокуратури СБУ, МВС та військової контррозвідки, які провели успішні операції по виявленню та затриманню хабарників у погонах.

Днями завдяки спільним зусиллям військових та правоохоронців, зокрема, співробітників УБОЗ УМВС України у Вінницькій області під час отримання хабара було затримано директора Державного підприємства Міноборони «732 Вінницький ремонтний завод» працівника ЗСУ Білика.

Було встановлено, що керівник цього підприємства у вересні 2007 року вимагав від приватного підприємця хабар у розмірі 5 тис. дол. за ініціювання ним, як директором підприємства, перед службовими особами Міністерства оборони України питання щодо продажу розташованої у місті Вінниця будівлі дитячого садку, яка знаходиться на балансі підприємства, зазначили в Міноборони.

"Ми дуже вдячні тим людям, які допомагають нам ловити хабарників у Збройних силах і приємно відзначити, що ця спільна робота військових і правоохоронців дає хороші результати - злочинці отримали справедливе покарання за свої корупційні діяння," - наголосив Гриценко.

Результатом наполегливої роботи військових та правоохоронних органів повинно стати очищення Збройних сил України від людей, не чистих на руку, не дивлячись на їх звання і посади, - підкреслив глава українського оборонного відомства.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: