Гриценко заявив, що не підтримає жодного з лідерів перегонів

При цьому лідер "Громадянської позиції" закликав усіх прийти на виборчі дільниці 7 лютого.

Кандидат на пост президента Анатолій Гриценко заявляє, що не підтримає ні Юлію Тимошенко, ні Віктора Януковича в другому турі виборів президента.

За його словами, “мораль та відповідальність” відсутні як у Тимошенко, так і у Януковича. "Я не піду в уряд жодного з них, я не підтримую жодного з них”, - сказав він в ефірі програми "Шустер Live".

Гриценко побажав цим політикам "здорового глузду визнати перемогу свого опонента". А також – впровадити у життя ті позитивні пропозиції, що містили програми інших кандидатів на пост президента.

Він також вважає, що хто б не переміг у другому турі президентських виборів, через півтора роки в Україні відбудуться нові вибори президента.

Втім, він закликав всіх виборців, навіть тих, хто не підтримує та не збирається голосувати ні за Тимошенко, ні за Януковича, прийти до виборчих дільниць у другому турі перегонів.

"Ми розуміємо, що скільки б людей не прийшло на виборчі дільниці, все одно президент буде обраний. Але ця людина повинна знати ставлення суспільства до своєї політики", - сказав він.

Гриценко пропонує в такий спосіб показати нинішнім лідерам перегонів, що суспільство їх не сприймає.

Він зазначив, що такі висновки можна робити вже з результатів першого туру. "Двоє разом набирають близько 60% голосів. Це говорить про те, що 40% людей відторгають таку політику", - сказав він.

Гриценко прогнозує, що відсоток невдоволених буде зростати з кожним місяцем.

Читайте також:

Підраховано більше 70% голосів: розрив між лідерами майже не змінився

Прихильники Януковича зібрали мітинг біля ЦВК

Тимошенко впевнено перемагає на виборах у Києві

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: