Гриценко зібрав на вибори мільйон гривень

На рахунок лідера "Громадської позиції", який балотується в президенти, вже надійшло більше мільйона гривень від прихильників.

На спеціальний рахунок Анатолія Гриценка для реєстрації його кандидатом на посаду президента надійшло вже 1 005 485 гривень.

Про це повідомили в прес-службі голови комітету Верховної ради з питань національної безпеки і оборони, лідера Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція".

"Я вдячний усім, хто мене підтримує і вірить у нашу спільну справу. Разом ми зможемо змінити правила олігархів. Ми змусимо працювати соціальні ліфти, і нарешті гідні люди обійматимуть високі державні посади", – цитує Гриценка його прес-служба.

За його словами, люди перераховують від 10 до кількох тисяч гривень.

"Нещодавно мені написали листа, у якому йшлося про те, як бабуся попросила племінника переказати 20 гривень, бо вірить у щирість моїх намірів. Саме заради таких людей, які серцем відчувають, що справжнє, а що штучне й фальшиве, та зберігають надію на краще, я й наважився на цю нерівну, виснажливу боротьбу. Я вас не зраджу і не підведу вас", – запевнив Гриценко.

Він також повідомив, що на спеціальний рахунок для реєстрації його кандидатом на посаду президента представники малого та середнього бізнесу перераховують від кількох десятків до 150 тисяч гривень.

"Це означає одне – їх уже дістало. Вони не згодні жити за правилами, коли нормально працювати може лише той, хто платить побори та носить хабарі. Жоден з представників бізнесу сьогодні не висуває мені жодних умов, вони просто підтримують ту позицію, з якою я виступаю. Їм потрібні чесні й стабільні правила гри для всіх, яких дотримуватимуться і президент, і уряд, і судова та правоохоронна системи. Я готовий це забезпечити", – наголосив політик.

Він укотре підкреслив, що не проситиме грошей у олігархів, бо на посаді президента реалізовуватиме свою програму й відстоюватиме інтереси “усіх громадян України, а не лише кількох заможних сімей”. Він упевнений, що зможе вчасно зібрати кошти, необхідні для застави для участі у виборах.

Нагадаємо, 10 вересня набув чинності змінений Закон "Про вибори президента України", за яким застава для участі в президентській кампанії зросла з 500 тисяч гривень до 2,5 мільйона.

Читайте також:

Ющенко впевнений у своїй перемозі на виборах

Президентські вибори обійдуться кожному українцеві в 36 грн.

Ульянченко: Ющенко відкличе з КС закон про вибори, якщо Рада його підправить

Бюджетні витрати на вибори президента урізали на півмільярда

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: