Гриценко зустрівся з колегами із СНД

В столиці Росії перед початком засідання Ради міністрів оборони країн-учасниць СНД відбулися зустрічі Анатолія Гриценка з міністрами оборони Росії та інших країн.

Перед початком чергового засідання Ради міністрів оборони країн-учасниць СНД в Москві сьогодні відбулася робоча зустріч міністрів оборони України Анатолія Гріценка і Російської Федерації Анатолія Сердюкова, повідомляє прес-служба Міноборони.

Міністри констатували, що план заходів двосторонньої співпраці на 2007 рік між оборонними відомствами України та Росії виконується повністю, включаючи заходи внесені додатково. 

Гриценко від української сторони підтвердив готовність і надалі надавати об'єкти Науково-дослідного комплексу корабельної авіації "Нитка" в місті Саки (Крим) для підготовки російських льотчиків. Крім того, керівники оборонних відомств України та РФ досягли домовленості про організацію обміну досвідом між слухачами вищих військових учбових закладів двох країн.

Також Гриценко провів робочу зустріч з міністром оборони Республіки Білорусь генерал-полковником Леонідом Мальцевим. Головними темами переговорів міністрів були питання міжнародної військової співпраці та загальної участі військовослужбовців Збройних сил України і Республіки Білорусь в міжнародних миротворчих навчаннях. 

Анатолій Гриценко
Архів
Анатолій Гриценко провів переговори з міністрами оборони країн СНД. (Фото: mil.gov.ua)

У галузі військово-технічної співпраці сторони домовилися про спільну участь підприємств оборонно-промислового комплексу України і Білорусі в ремонті і обслуговуванні авіаційної і бронетанкової техніки, а також систем управління військами. 

"Ці замовлення допоможуть обом країнам підтримувати і розвивати військово-технічну співпрацю, а також створити нові робочі місця для громадян України і Республіки Білорусь", - підкреслив Гриценко.

Також Гриценко зустрівся з міністром оборони Республіки Казахстан Даніалом Ахмедовим. Під час зустрічі сторони проаналізували стан двосторонньої співпраці та обговорили розвиток основних її напрямів, визначених як взаємовигідні.

Зокрема, казахська сторона звернулася з проханням розглянути можливість організувати підготовку військових кадрів у вищих військових учбових закладах України. Крім того, вона виразила зацікавленість в придбанні та ремонті авіаційної техніки, військової техніки й озброєння сил протиповітряної оборони, а також підготовці фахівців для обслуговування цієї техніки.

Гриценко та Ахмедов домовилися, що для детальнішого вивчення цих питань до Києва в липні 2007 року прибуде делегація на чолі із заступником міністра оборони Казахстану. 

В  ході засідання Ради міністрів оборони країн-учасниць СНД керівники військових відомств розглядатимуть, зокрема, питання реалізації Концепції співпраці держав-учасниць СНД в оборонній сфері до 2010 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: