Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МЗС пропонує лікувати жертв бразильського "пекельного концерту" в Донецьку

На думку урядовця, Донецький опіковий центр має все необхідне для допомоги постраждалим.

Міністр закордонних справ Леонід Кожара запропонував владі Бразилії розглянути можливість лікування постраждалих внаслідок пожежі у нічному клубі Kiss в місті Санта-Марія у Донецькому опіковому центрі. Таку інформацію поширив департамент інформаційної політики МЗС.

У відомстві зазначили, що відповідну пропозицію керівник українського дипломатичного відомства озвучив у телефонній розмові з бразильським колегою Антоніо Патріотою.

Читайте спецтему: Пекло у нічному клубі: у Бразилії сотні людей загинули у пожежі

"Керівник українського зовнішньополітичного відомства висловив щирі співчуття своєму бразильському колезі у зв'язку із загибеллю великої кількості людей. Бразильській стороні було запропоновано можливість надання допомоги у лікуванні постраждалих у Донецькому опіковому центрі, який має великий досвід лікування опіків та пересадки шкіри", - повідомляє прес-служба МЗС.

Трагічна пожежа виникла внаслідок необережного поводження з піротехнікою під час рок-концерту. Внаслідок надзвичайної події загинули щонайменше 233 людини. Ще близько 100 осіб перебувають у лікарнях. За підозрою в злочинній недбалості, котра мала наслідком загибель людей, вже заарештовано 4-х осіб.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції