Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Донеччині "діє" міфічний центр реабілітації інвалідів

Споруда схожа на руїну

Міфічним виявився центр із реабілітації інвалідів у Краматорську, на Донеччині. Хоча гроші на його облаштування пішли цілком реальні 18 млн грн, — йдеться у сюжеті "ТСН.19:30".

У новому центрі мали б одночасно навчатись і проживати близько сотні інвалідів. Утім, у жодній із кімнат переночувати неможливо. У приміщенні навіть вбиральні не пристосовані для людей з особливими потребами.

На перебудову колишнього гуртожитку в центр для інвалідів пішло п'ять років і 18 млн грн із бюджету Мінсоцполітики. В будівлі фактично готовий лише один поверх, але будівництво на папері завершене. Але з цим не згодна нинішня керівниця центру. Отримавши цю посаду, вона почала з'ясовувати, чому не закінчили ремонт.

Колишній керівник центру, який і підписував акти на невиконані роботи, зараз керує приватним навчальним закладом по-сусідству. Охорона журналістів не пускає, а сам директор на дзвінки не відповідає. Тому прокуратура з'ясовує, хто причетний до зникнення величезної суми грошей. 

Поки правоохоронці шукають на що витратили 18 млн, нове керівництво думає, де тепер узяти ще 12 млн грн, щоб таки завершити ремонт. Тим часом інваліди, що приїхали до центру, намагаються опанувати бігову доріжку, яку купили замість апарату мікрохвильової терапії. 

ВідеоНа Донеччині центр з реабілітації інвалідів виявився міфічним

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції