Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Тернополі дівчина задихнулася під дверима лікарняного кабінету

Медичний скандал спалахнув у Тернополі  

Молода дівчина померла у лікарні, де її лікували від вірусної пневмонії, — йдеться у сюжеті ТСН.

Нині її брат розміщує у місті величезні листівки із фотографією померлої сестри, щоб трагедія набула розголосу. Брат переконаний, що відповідати за смерть сестри повинні місцеві медики. Бо померла вона після їхнього лікування, хоча уже готувалася до виписки. Утім, стан хворої раптом погіршився і її вирішили доправити в іншу лікарню на додаткове томографічне обстеження.

Дівчину чомусь повезли не на "швидкій", а в легковій машині. До того ж узяли один балон із киснем. Поки хвору дівчину везли на звичайному авто, потрапили не в один затор на дорозі. А кисень закінчився уже в лікарняному коридорі. Молода жінка почала задихатися і померла під кабінетом МРТ.

ТСН вдалося з'ясувати, що дівчина померла від рідкісного легеневого захворювання. Так пояснили у Тернопільській міськраді, де після смерті хворої створили спеціальну комісію. Чиновники мерії кажуть, що нестача кисню у балоні не могла спричинити смерть дівчини і лікували її правильно. Те саме доводять і в лікарні.

Проте брат померлої звернувся зі скаргою на дії лікарів у прокуратуру. Правоохоронці розпочали кримінальне провадження. Результати досудової перевірки стануть відомі лише за місяць

ВідеоУ Тернополі вибухнув медичний скандал

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції