"Громадяни є рівні перед законом". Зеленський закликав поліцію гарантувати безпеку на Марші рівності

Дата публікації
Перегляди
4631
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Громадяни є рівні перед законом". Зеленський закликав поліцію гарантувати безпеку на Марші рівності

Фото: Pexels

Президент України звернувся до правоохоронців перед маршем у Києві.

Президент України Володимир Зеленський звернувся до правоохоронців перед Маршем рівності у Києві та закликав не допустити сутичок.

Про це повідомили в Адміністрації президента.

Зеленський наголосив, що всі українські громадяни мають рівні конституційні права та свободи. Також він додав, що всі українці є рівними перед законом.

"Президент є гарантом прав і свобод людини. Конституцією України визначено, що громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом, а отже не може бути привілеїв чи обмежень за різними ознаками, такими як колір шкіри, стать, національність, мова тощо", – йдеться в повідомленні.

Також президент закликав поліцію гарантувати безпеку та не допустити сутичок між прихильниками та противниками Маршу рівності, який проходить сьогодні у центрі столиці.

"Національна поліція України має гарантувати безпеку всіх українців у дні Маршу рівності та вжити заходів задля недопущення сутичок між прихильниками та противниками маршу", - зазначив Зеленський.

Президент є гарантом прав і свобод людини. Конституцією України визначено, що громадяни мають рівні конституційні права...

Опубліковано Адміністрація Президента України Субота, 22 червня 2019 р.

Нагадаємо, раніше організатори Маршу рівності на захист прав ЛГБТ-спільноти, який відбудеться 23 червня у Києві, запросили президента України Володимира Зеленського долучитися до їхнього заходу. Офіційної відповіді від Адміністрації не надходило.

Три станції столичного метро закриють через проведення Маршу рівності

Три станції столичного метро закриють через проведення Маршу рівності
Наступна публікація