Громадянин Німеччини розбещував українських дітей

У Криму висунули обвинувачення громадянину Німеччини у розбещенні неповнолітніх.

У Криму висунули обвинувачення 41-річному  громадянину Німеччини, який приїздив у місто Щолкіно, щоб заробляти на зйомках "полунички" за участю дітей. У справі 9 потерпілих хлопчиків віком від 10 до 15 років. Та слідчі припускають, що це не остаточна цифра.

Викрити злочинця допомогла спостережливість керівника Щолкінської міліції. Він працює у місті давно, добре знає місцевих жителів і звернув увагу на модне взуття 16-річного підлітка з незаможної родини. З'ясувалося, що хлопець заробляв тим, що приводив до туриста з Німеччини хлопчиків для зйомок у стилі "ню". За кожну таку відеосесію "актори" отримували по 200 гривень, а підліток – свій відсоток.

Відео дитячої "полунички" режисер відправляв інтернетом у Німеччину і на цьому заробляв чималі гроші. У Щолкіному він представлявся вчителем німецької мови і пояснював, що діти приходять до нього вчитися. Правоохоронці встановили за іноземцем стеження і під час одного з таких "занять" взяли його зі щойно відзнятим фільмом.

Режисеру-збоченцю за обвинуваченням у розбещенні неповнолітніх загрожує від 5 до 8 років ув'язнення. На думку слідчих, після вироку суду німця екстрадують на батьківщину, де він і відбуватиме покарання.

Читайте також:

У Києві педофіл зґвалтував 10-річну дівчинку

У Донецькій області педофіл зґвалтував десятки дітей-сиріт

Тренер-педофіл шантажував своїх жертв відео зі збоченнями

Банкір-педофіл ціле літо ґвалтував сімох дівчат
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: