"Громадянська позиція" вимагає від Януковича припинити політичні репресії проти опозиції

Партія вбачає в діях Януковича явно вибіркове застосування закону, переслідування політичних опонентів і бажання запровадити в Україні атмосферу страху перед владою.

"Громадянська позиція" засуджує дії президента Віктора Януковича, спрямовані на вибіркове застосування закону і політичні репресії проти опозиції. Про це заявив лідер партії Анатолій Гриценко, коментуючи затримання правоохоронцями екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, повідомляється на офіційному сайті.

"Абсолютно очевидно, що в системі влади "начальник-підлеглий", яку вибудував Янукович за десять місяців свого президентства, рішення щодо порушення карних справ, обмеження пересування, затримання чи арешту опозиційних політиків і членів попереднього уряду можливі лише після санкції Януковича", — зазначив Гриценко.

"Громадянська позиція" вбачає в діях Януковича явно вибіркове застосування закону, переслідування політичних опонентів і бажання запровадити в Україні атмосферу страху перед владою.

Лідер "Громадянської позиції" переконаний, що немає обґрунтованих підстав встановлювати обмеження на свободу пересування, тим більше — заарештовувати публічних політиків, які регулярно ходять на допити і надають слідству необхідні пояснення.

"Лідери політичних партій і члени колишнього уряду не загрожують суспільству, вони не нападають на людей на вулицях. Немає жодної потреби тримати їх за ґратами, коли суд ще не визнав їхньої вини", — переконаний Гриценко.

Партія "Громадянська позиція" вимагає від Януковича припинити політичні репресії проти опозиції.

А також — закликає лідерів опозиційних партій, громадських організацій, журналістів, усіх громадян України сказати рішуче "ні" вибірковому застосуванню закону.

Нагадаємо, що Луценка сьогодні було затримано 11-ма співробітниками СБУ поблизу його будинку.

"БЮТ-Батьківщина" вже звернулася до президента з вимогою звільнити Юрія Луценка.

Читайте також:

БЮТ вимагає від Януковича негайно звільнити Луценка

Генпрокуратура затримала Луценка

Луценка доставили до СІЗО СБУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: