"Грошей не брав і не просив": Юрченко заявив, що не має стосунку до злочину, який йому інкримінує НАБУ

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Грошей не брав і не просив": Юрченко заявив, що не має стосунку до злочину, який йому інкримінує НАБУ

УНІАН

Вищий антикорупційний суд обирає йому запобіжний захід.

Народний депутат Олександр Юрченко заявив, що не має стосунку до злочину, який йому інкримінує Національне антикорупційне бюро.

Про це він заявив у Вищому антикорупційному суді, який сьогодні, 21 вересня, обирає йому запобіжний захід, повідомляє "Укрінформ".

“Жодного стосунку до того, що подається у матеріалах досудового розслідування, я не маю. Ніякі кошти я не брав, нікого до надання мені якихось коштів я не підбурював, про що свідчать і підтверджують ті обшуки, які у мене були проведені абсолютно у всіх місцях. Нічого органи досудового розслідування не знайшли”, — сказав депутат.

На його думку, ситуація з нібито наданням йому неправомірної вигоди за внесення поправок до закону виникла через те, що в країні багато років не вирішується проблема поводження з побутовими відходами і немає профільного законодавства. У цьому, як стверджує Юрченко, зацікавлені різні групи впливу, які “не сплачуючи коштів державі, отримують надприбутки”.

“У попередні скликання парламенту ці групи впливу були зацікавлені, щоб закон не виходив у зал. Цього разу, коли законодавство вийшло на друге читання, почали робити провокації і чинити тиск через ЗМІ”, — наголосив парламентарій.

Раніше прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури заявив, що у народного депутата України від "Слуги народу" Олександра Юрченка під час обшуків у справі про корупцію знайшли незареєстрований пістолет. 

Нагадаємо, що у п'ятницю, 18 вересня, на засідання Вищого антикорупційного суду депутат не з'явився. До того його встигли виключити зі "Слуг народу". Юрченку закидають отримання хабара й підбурювання до давання повторного хабара в особливо великому розмірі — 200 тисяч доларів. І це за внесення правок до законопроєкту. Прокурори збиралися вимагати для Юрченка арешт або заставу в 6,5 мільйона гривень. Та до суду прийшли самі адвокати підозрюваного й повідомили, що їхній підзахисний контактував із хворим на коронавірус колегою-депутатом. Розгляд справи перенесли на сьогодні, аби підозрюваний встиг зробити тест на коронавірус.

Юрченко не прийшов на засідання суду через контакт із хворим на коронавірус депутатом

Юрченко не прийшов на засідання суду через контакт із хворим на коронавірус депутатом
Наступна публікація