Гроші на адвоката миколаївським вбивцям-ґвалтівникам збирають примари

Дата публікації
Перегляди
2747
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гроші на адвоката миколаївським вбивцям-ґвалтівникам збирають примари

Суд у справі Оксани Макар розпочнеться після Великодніх свят

Трьох звинувачених захищатимуть різні приватні адвокати, імена яких стануть відомі вже на судових засіданнях.

Не вдалося знайти жодних фактів, які б офіційно підтверджували той факт, що фанати вбивць-ґвалтівників Оксани Макар збирають їм гроші на адвокатів, повідомляє ТСН.

Нагадаємо, у четвер, 12 квітня, миколаївців сколихнула новина, що захищати принаймні одного підсудного будуть за великі гроші. У соцмережах з'явилися закриті групи підтримки звинувачених у насильстві, які, нібито, вже назбирали сто тисяч гривень на адвокатів.

Проте на жодному публічному сайті не знайшлося банківських реквізитів. Нічого не знає про таку ініціативу і міліція.

"Нам нічого не відомо, що є якісь групи, які захищають зловмисників. Це швидше, питання моралі", - заявив речник МВС Володимир Поліщук.

Ті, хто свого часу оголосив про збір коштів для жертви ґвалтівників, переконують, що це провокація, бо імен так званих симпатиків насильників немає. І додають, хай яким був би дорогим захист - контроль за чесним правосуддям забезпечуватимуть хоча і безкоштовний, але прискіпливий.

"Засідання суду – ми в будь якому разі будемо на ньому – незалежно яким воно буде закритим чи відкритим. Щоб вони відчули, що громада взяла цю ситуацію в перший день на контроль і до судового засідання", - керівник координаційної ради ГО Євгенія Матейчук.

ТСН вдалося з'ясувати, що нині інтереси всіх трьох звинувачених представляють різні приватні адвокати. Їхні імена стануть відомі вже на судових засіданнях - слухання стартують вже після Великодніх свят у Миколаївському суді центрального району.

Розслідування справи Оксани Макар завершено

Розслідування справи Оксани Макар завершено

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2747
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація