Гроші на Мистецький арсенал візьмуть зі стабфонду

266 млн. гривень на реконструкцію комплексу Мінкультури планує забрати зі стабфонду, який розрахований на потреби аграріїв, шахтарів та підготовки до Євро-2012.

Мінкульт планує взяти кошти на реконструкцію комплексу Містецький арсенал зі стабфонду.

Міністерство культури розробило порядок використання державних коштів на реконструкцію Містецького арсеналу. 2 березня документ розглядався на урядовому комітеті з питань гуманітарної і соціальної політики, пише газета "Дело".

Передбачається, що в нинішньому році на президентський проект буде витрачено 200 мільйонів. Причому кошти планується виділяти із стабілізаційного фонду, створеного для зовсім інших цілей: здешевлення кредитів для аграріїв, фінансування вугільної і авіаційної промисловості, добудови житла, підготовки до Євро-2012. Як в перелік об'єктів, що вимагають невідкладного фінансування, потрапив Містецький арсенал - неясно.

У прес-службі Міністерства культури повідомили, що таке рішення було пролобійоване Державним управлінням справ, на балансі якого знаходиться комплекс. У той же час заступник керівника Держуправління Іван Плачков розповів, що "основна частина бюджетних коштів цього року направлена на соціальні потреби, такі як виплати пенсій, тому фінансування всіх об'єктів державного будівництва довелося перевести до фонду".

"Це абсолютно економічний проект, його фінансування дозволить створити нові робочі місця, крім того, в комплексі буде безліч інфраструктурних об'єктів, які потрібні країні", - переконаний Плачков.

В проекті держбюджету на 2009 рік влада планувала виділити 266 млн. гривень на спорудження президентського проекту музейного комплексу Містецький арсенал. Для порівняння, торік трохи менше грошей пішли на фінансову підтримку всіх національних театрів країни.

Читайте також:

Балога рекомендує Тимошенко зменшити зарплати "без зайвого галасу"

Пенсійний фонд отримав більше грошей, ніж планував

Пинзеник пішов через "політичний" бюджет

Військовий бюджет-2009: назустріч деградації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: