"Гроші" викрили вербувальний центр, що вивозить українців до РФ для розповсюдження наркотиків

Журналісти з'ясували, як можна потрапити до вербувальників на гачок. 

Російська наркомафія окупувала Україну. Вже понад рік діє розгалужена мережа вербувальних центрів:під виглядом легального заробітку, наркомафія країни-агресора вербує, а потім викрадає українців.

Програма "Гроші" провела власне розслідування та дізналась, як працюють вербувальники в Україні.

На гачок до мафіозних структур можливо потрапити, просто зателефонувавши за оголошенням, яких безліч розклеєно у вагонах метро, на зупинках чи переходах. 

"Гроші" вербувальний центр _1
Гроші

Журналіст "Грошей" Олександр Соколов особисто перевірив, як працює російська наркомафія та побував в одному з вербувальних центрів.

"Гроші" вербувальний центр _2
Гроші

На зустрічі представник так званого "роботодавця" відкрито розповів журналісту про усі умови роботи, за які платять шалені гроші – більше 40 тисяч гривень на місяць. Зокрема, вербувальник розповів про те, куди вирушають працівники, як потрібно робити закладки (схованки з наркотиками), як діяти у разі, якщо правоохоронні органи спіймають з наркотиками та інше.

"Гроші" вербувальний центр _3
Гроші

Крім того, Олександру вдалось поспілкуватись з родичами одного з полонених та дізнатися подробиці того, як хлопець опинився у наркорабстві, та намагався повернутися додому.

Все, що лишилося за кадром: відео з прихованих знімань та "прощальний акорд" розмови із вербувальником – вихід журналіста "Грошей" із прикриття  - дивіться у відео на офіційній сторінці програми "Гроші" у Facebook та повний випуск програми.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: