Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Гроші витрачаються неефективно": уряд анонсував перевірку в Пенсійному фонді

Перевірятиме Фонд одна з міжнародних компаній.

Уряд вважає, що Пенсійний Фонд неефективно використовує значну частину коштів, а тому найближчим часом планує провести у відомстві незалежний аудит.

Про це заявив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук у середу, 27 листопада, під час засідання уряду.

За його словами, перевірка потрібна для того, щоб покращити це відомство, і менше витрачати на його адміністрування.

"Ухвалено рішення про проведення незалежного аудиту однією з міжнародних компаній - ми ще вибираємо якою. Є підстави вважати, що значна частина коштів використовується неефективно. Це має бути предметом істотної перевірки. Аби у наступному році оптимізувати цю структуру, і менше витрачати на адміністрування", - заявив прем'єр.

Нагадаємо, 27 листопада уряд ухвалив рішення, завдяки якому українці зможуть отримати електронні послуги від Пенсійного фонду не лише за дапомогою електронного підпису, а і за - BankID. 

Разом з тим, 17 жовтня, Верховна Рада ухвалила закон, який запускає моніторинг надання пенсій, пільг, субсидій й інших бюджетних коштів. Ухвалений документ має сприяти підвищенню оптимізації державних виплат, а також заощадженню ресурсів бюджету й ефективному їх використанню.

Відео В Україні з 1 грудня пеpеpахують мінімальну пенсію – економічні новини

На 74 гpивні зросте мінімальна виплата для тих, хто вийшов на пенсію за віком та тих, хто має інвалідність. Вони отримуватимуть 1638 гpивень.  У Польщі порахували кількість мігрантів: зараз у країні працює понад мільйон заробітчан, з яких із України – майже 900 тисяч людей.  У Києві встановили креативний світлофор для неуважних пішоходів.  Більше про економічні новини та курс валют – в нашому огляді. 

В Україні з 1 грудня пеpеpахують мінімальну пенсію – економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції