Гроші з благочинного автоаукціону КМДА зникли безвісти

Широко розрекламований продаж службових машин керівництва КМДА, що приніс майже 3 млн гривень, завершується скандалом.

Депутати Київради гадають, куди поділися гроші від автоаукціону КМДА. Два мільйони вісімсот тисяч гривень, отриманих столичною владою від продажу службових авто торік, зникли.

Гроші мали піти на потреби медичних закладів, але не дійшли до адресата. Міські чиновники кажуть, ще не було такого, щоб мільйони зникли, розчинилися. Обіцяють іти по сліду.

Раніше двотонним лімузином керував перший секретар міському КПУ. Тепер "Чайка" належить депутату Київради.

"Сама машина подобається, вона родом з дитинства, вона не повинна простоювати", - каже депутат Київради Олена Антонова.

Автомобіль їй дістався за 600 тисяч гривень, у гострій конкурентній боротьбі.

Чорні "Чайки" партійних бонз викликали найбільшу активність на столичному аукціоні торік. Торги тоді проводили з помпою.

За один з лімузинів торгувався сам Черновецький, а отримані від продажу службових авто майже три мільйони гривень, мер обіцяв віддати на благочинність.

"Я довго чекала ждала звіту, в якій кількості, які суми були направлені в медичні інституції, посля чого зробила запит, але відповіді не отримала", - каже столичний депутат.

Гроші мали піти у п'ять медичних закладів столиці – лікувати хворих на туберкульоз та рак дітей.

Київська міська туберкульозна лікарня – один п'яти закладів, куди мали піти гроші від продажу раритетних авто. Про те, чи дійшли кошти до адресата з'ясувати не вдалося.

Головний лікар закладу коментувати це питання відмовилась, ніяких відповідей на камеру. Лікарі міцно тримаються за свої посади.

"Ви хочете щоб мене зняли з роботи? Гроші ми не отримували. Он вибори скоро – Черновецький іде в президенти, от і шукайте гроші", - кажуть по телефону головні лікарі.

Тим часом, столична влада вже очікує гроші від іншого дитячого доброчинного заходу. Де поділися мільйони з авто-аукціону, обіцяють перевірити.

"Ніколи казначейство не пропустить жодної копійки за іншим напрямком, ніж це передбачено. Тому я мало вірю в це. Тому що контролює не лише казначейство, контролює державна установа", - заявив перший заступник столичного голови, Анатолій Голубченко.

Щоправда, проконтролювати сам бюрократичний апарат КМДА, виявляється, не до снаги столичним депутатам.
"Так само і з аукціоном. Хто проводив, як проводив, де гроші – це питання, терра інкогніта для депутатів", - пояснює депутат Київради Валерій Карпунцов.

Тому власниця "Чайки" тепер хоче віддати авто та повернути свої 600 тисяч, які нікому не допомогли. Ключі від машини вона навіть намагалася віддати секретарю Київради під час сесії, але той не взяв.

Детальніше про пригоди грошей дивіться на відео ТСН.

Читайте також:

КМДА поскаржилася прокуратурі на "Київенерго", бо воно забагато "базікає"

Блок Литвина: благодійний аукціон Черновецького - махінація

Річниця переобрання Черновецького: підсумки

КМДА продала ще два своїх автомобілі

ВідеоГроші за авто КМДА загубили

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: