Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман анонсував зміни у Центрах зайнятості, що мають подолати трудову міграцію

Він назвав ще одну причину, через яку до України люди повернуться працювати.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Центри зайнятості будуть переорієнтовані з утримання на створення робочих місць та мотивацію працівників.

Про це він написав у Twitter.

За його словами це буде "системна служба підтримки". Крім того, на думку міністра, люди почнуть повертатися з трудової міграції, коли почне зростати економіка, що дозволить платити людям вищі зарплати.

Нагадаємо, до 2050 року українців стане менше на третину. Головна причина зменшення населення - трудова міграція, - кажуть в ООН. Нині за кордоном живуть і працюють більше 11%  українців. Найактивніше переманюють до себе наших працівників Польща, Словаччина, Хорватія та Литва.

ВідеоЯк заробітчанство впливає на українські родини

Міжнародний день сім’ї святкують сьогодні в усьому світі. Заснували його 25 років тому, щоб ще раз нагадати про важливість міцної родини. І для України ця проблема дуже актуальна – більше половини українських шлюбів розпадаються. Найчастіше через насилля в родині, проблеми з алкоголем чи тотальні непорозуміння. Нерідко причиною може стати і робота – за тисячі кілометрів від рідного дому. Як заробітчанство впливає на українські родини – дивіться далі.

Як заробітчанство впливає на українські родини

Залиште свій коментар

Вибір редакції