Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман похвалився, що від нового року місцеві бюджети зросли на майже 15 млрд грн

Прем'єр вважає, що цьому сприяла децентралізація.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що за перші чотири місяці цього року місцеві бюджети зросли на 14,5 млрд грн, чому, за його словами, сприяла децентралізація.

Про це Гройсман написав на своїй сторінці у Facebook.

"Децентралізація діє — за перші чотири місяці 2017 року місцеві бюджети зросли на 14,5 млрд грн", — йдеться в повідомленні.

А це значить, що порівняно з даними за минулий рік, зростання відбулося на майже 35%. 

При цьому прем'єр додав, що темпи росту доходів у  у об'єднаних територіальних громадах можуть бути ще вищими.

"Експерти наголошують, що темпи росту доходів у об'єднаних територіальних громадах є ще вищими. Те, що тепер на місцях з'являються ресурси для вирішення нагальних місцевих проблем, — хороша тенденція. Звичайно, потрібен час, щоб розгребти всі проблеми, які накопичувались за багато років тотального ігнорування проблем місцевого самоврядування. Але у багатьох містах і селах зміни уже відбуваються і будуть відбуватись з кожним роком все більші", — заявив Гройсман.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що зростання зарплат в Україні випереджає зростання цін. "За даними Держстату, середня зарплата штатного працівника в Україні у березні 2017-го становила 6 752 грн. Це вдвічі більше за мінімальну зарплату і на 8,7% більше за показник лютого", — зазначив тоді він.

ВідеоУряд Гройсмана відзвітував у парламенті про свою річну роботу

Залиште свій коментар

Вибір редакції