Гройсман пообіцяв захистити інвестора, якого кримінал намагається витіснити із Затоки

Інвестор погрожує Європейським судом проти України.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що уряд захистить естонського інвестора Марселя Віхмана, який будує набережну у курортній Затоці на Одещині.

"Це наша робота і ми маємо це робити, тому що якщо український та міжнародний бізнес хоче інвестувати в Україну, моє завдання як прем'єр міністра, щоб ця інвестиція була успішною", - сказав прем'єр в ефірі ТСН.Тижня на телеканалі "1+1".

За словами Гройсмана, до кінця місяця буде створено офіс супроводження інвестицій і такі випадки, як у Затоці, будуть у полі зору цього офісу.

Конфлікт у Затоці триває понад рік. З одного боку – представники інвестора, з іншого – місцеве кримінальне формування, яке очолювали екс-посадовці Затоки. Голова селища нині за ґратами – йому інкримінують земельні махінації. Тепер під арештом опинився й екс-секретар селищної ради, йому закидають замовлення вбивства. У Марселя Віхмана заявили, що позиватимуться до України у Європейський суд, щоб захистити себе і власні гроші.

Прем'єр Гройсман вважає, що у випадку із Затокою поліція спрацювала ефективно, затримавши усіх, хто тиснув на інвестор, і суд виніс рішення залишити їх за гратами.

"Мені не сподобалися оті "бройлери" бриті, які намагаються підмінювати закон. Спортсмени мають займатися спортом, а не займатися тим, щоб блокувати органи влади. Це виклик усій правоохоронній системі. Я розмовляв з міністром Аваковим, з керівником Національної поліції Деканоїдзе. Це один з пріоритетів – ми будемо особливо нетерпимими по відношенню до розбоїв, грабувань, рекету", - запевнив Володимир Гройсман.

Нагадаємо, минулого тижня у Затоці сталися сутички. Там побилися представники естонського інвестора, який будує набережну, та його опоненти. Люди інвестора хотіли зайти в місцеву адміністрацію, але на заваді їм стали молодики спортивної зовнішності. На порозі утворилася тиснява. Хтось розбризкав сльозогінний газ. З десяток людей зазнали легких отруєнь. Поліція, щоб угамувати натовп, була змушена застосувати кийки.

ВідеоВолодимир Гройсман розповів про випадки зникнення субсидій та плани на держбюджет на 2017 рік

Залиште свій коментар

Наступна публікація