Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман порадив Лінчевському знайти хоспіс або онколікарню й допомагати хворим

Лінчевський запевнив у своїй відданості пацієнтам.

Прем'єр-міністр України провів зустріч з виконувачем обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляною Супрун та її заступником Олександром Лінчевським.

Про це повідомляє прес-служба уряду.

Гройсман сказав, що знає Лінчевського як фахівця і радить йому робити все для того, аби показати, хто він є насправді і які має принципи та погляди. 

"Важливо, аби люди, особливо ті, які мають відношення до медицини, мали добре серце і співпереживали за те, що може спіткати будь-яку людину. Головне бути готовим допомогти в будь-якій складній ситуації", - заявив глава уряду.

Лінчевський, своєю чергою, заявив, що присвятив роки навчання і роботи саме роботі з пацієнтами і навіть зараз у вільний від міністерства час займається практичною діяльністю.

"Я залишаюся лікарем. У вільний, поза Міністерством, час я працюю в лікарні, бачу пацієнтів щодня. Роки навчання і роботи присвячені допомозі пацієнтам – незалежно від того, що кажуть навколо. Я працював і залишаюся працювати лікарем", - каже він.

Гройсман також порадив заступнику керівника МОЗ показати діями, а не словами, що скандал навколо нього був розведений дарма.

"Знайдіть хоспіс, онколікарню – в позаробочий час, як фаховий лікар і добра людина – допоможіть і підтримайте. А тим, хто говорив про вас, я пропонував би подивитися на вас з іншої сторони і потім зробив би висновки. Я хочу тут справедливості", - додав прем'єр.

Нагадаємо, Олександра Лінчевського звинуватили в "образі онкохворих" після того, як на Онкологічному порталі України з'явилась стенограма промови заступника Супрун під час Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів держбюджету, виділених МОЗ на лікування українців за кордоном. Сам Лінчевський стверджує, що його слова були вирвані з контексту. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції