Гройсман пояснив, чому ЄС припинив фінансування модернізації кордону з Україною

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Гройсман заявив, що можлива нова програма, про яку Україна буде говорити з європейськими партнерами.

Україна має намір домовитися про нові програми фінансування інфраструктурних проектів на державному кордоні.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє Інтерфакс.

"На жаль, стороною програми була Державна фіскальна служба. ДФС не змогла організувати роботу на виконання, і фактично ми зрозуміли, що реалізувати цю програму буде практично неможливо. Новий керівник ДФС Мирослав Продан намагався врятувати цю ситуацію, але з огляду на процедури це стало неможливо", - сказав Гройсман.

Він додав, що можлива нова програма, про яку Україна буде говорити з європейськими партнерами.

"Ми все одно будемо розвивати, в тому числі на двосторонніх взаєминах, контрольно-пропускні пункти між країнами", - зазначив Гройсман.

ВідеоЄС припинив фінансування розбудови та модернізації прикордонних пропускних пунктів з Україною

За інформацією агентства Reuters, європейці мають сумніви в здатності Києва проводити реформи. Проект з модернізації шести українських КПП на кордонах з Польщею, Угорщиною, Словаччиною і Румунією був заснований ще 2014 року. Проте жоден контрольно-пропускний пункт повністю не збудували, хоча ЄС надав 26 мільйонів євро.

ЄС припинив фінансування розбудови та модернізації прикордонних пропускних пунктів з Україною

Раніше агентство Reuters повідомило, що Європейський Союз закриває проект модернізації прикордонних контрольно-пропускних пунктів з Україною через корупцію. На східному кордоні ЄС мали модернізувати шість українських КПП, цей проект був започаткований у 2014 році і спрямований на сприяння інтеграції української економіки з країнами своїх сусідів з ЄС шляхом побудови чи модернізації контрольних пунктів на кордонах з Польщею, Угорщиною, Словаччиною та Румунією. Пізніше міністр фінансів України Олександр Данилюк підтвердив інформацію, додавши, що бачить необхідність в делегуванні будівництва інфраструктурних проектів на українському кордоні місцевим органам влади замість Державної фіскальної служби. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції