Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман розповів, яким чином визначатимуть місто для проведення "Євробачення 2017"

Очільник Кабміну вважає, що вирішувати таке питання не потрібно на урядовому рівні

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман розповів, яким чином планується визначити місто, де будуть проводити "Євробачення 2017", пише "Укрінформ",

За словами очільника уряду, в Україні варто організувати всеукраїнський конкурс серед міст-претендентів, втім, участь зможуть взяти лише міста-мегаполіси.

"Відбір має проходити між усіма містами-претендентами. Це має бути публічний відбір. Де саме буде конкурс, слід вирішувати не на рівні уряду. Самі міста повинні це визначити на основі того, яке з них має накращі умови. Хто такі умови створить, там і буде конкурс", - заявив він.

Нагадаємо, українська співачка Джамала перемогла з авторською композицією "1944" на "Євробаченні 2016". Ще перед фіналом співачку двічі нагородили, спочатку у номінації Eurostory Award 2016 – за текст пісні "1944". Потім Джамалі вручили нагороду за найкраще виконання пісні, на думку коментаторів, які і голосували у цій номінації. 

При цьому, в Україні на пропозицію провести "Євробачення 2017" спокусилися мери одразу п'яти українських міст. Звичайно, першим Євробачення-2017 у Києві привітав столичний очільник Віталій Кличко. Втім, про готовність прийняти пісенний конкурс також заявили мер Львова Андрій Садовий, міський голова Дніпропетровська Борис Філатов, одеський очільник Геннадій Труханов і мер Херсона Володимир Миколаєнко. Незважаючи на це, радниця міністра інфраструктури Яніка Мерило впевнена, що Євробачення має відбутися не в Києві, а в одному з регіональних центрів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції