Гройсман звинуватив контрабандне лобі у зупинці конкурсу на голову митниці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прем'єр пообіцяв продовжити реформування незважаючи на перепони.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман звинуватив конрабандне лобі у зриві конкурсу на голову митниці.

Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

Гройман заявив, що прагнутиме продовжити реформування митниці, попри "прикривання рішеннями суду".

"Процес реформи стартував – ми оголосили кадровий конкурс. Але конрабандне лоббі не влаштовує, коли все прозоро, сприяє розвитку бізнесу і працює на єдину мету - наповнення бюджету. Вони прикриваються рішенням суду. Та я від реформи не відступлю", – йдеться в дописі.

Днем раніше, 17 квітня Окружний адміністративний суд Києва зупинив конкурс на зайняття вакантної посади голови Державної митної служби. Рішення було ухвалено за позовом народного депутата Андрія Антонищака. Також діє заборона Комісії з питань вищого корпусу державної служби вчиняти дії з проведення відповідного конкурсу на підставі зазначеного урядового розпорядження.

Нагадаємо, в Кабміні відводять півроку на реорганізацію Державної фіскальної служби на дві окремі структури: митна та податкова служби. На посаду очільника митниці претендувало семеро осіб. 9 квітня відбувся перший етап конкурсу зі знання англійської мови після перевірки документів і рішення конкурсної комісії. 16 та 23 квітня на претендентів очікували тестові завдання на знання законодавства та ситуативні рішення, а також співбесіди із серією запитань та відповідей. Конкурс мав бути відкритим, а суддями мали виступити українські та іноземні експерти, бізнес-представники Світового банку, USAID, Європейскої бізнес-асоціації, Американської торговельної палати, Української ради бізнесу.

ВідеоКорупційна митниця: як митники виявляють хабарників серед своїх в Україні та ЄС

Державна фіскальна служба України, де працюють митники, стала просто клондайком для правоохронців. В Одесі митник та підприємець прискорювали повернення арештованих товарів. У Києві митник та брокер пришвидшували оформлення "євроблях". Як один литовський турист, у якого вимагав хабара український митник, вивів нашу знімальну групу на цілий скандал – далі у сюжеті.

Корупційна митниця: як митники виявляють хабарників серед своїх в Україні та ЄС

Залиште свій коментар

Вибір редакції