Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Грозовий циклон затримається в Україні ще на тиждень. Прогноз погоди

До кінця тижня лагідна погода повернеться з позначками від +20 і вище.

Доки вся Україна обговорювала грози, шквали і потопи, які зачепили ледь не всіх цього тижня, в краю з’явилася ще одна загрозлива тенденція, йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень.

Так, на півдні Румунії зафіксували торнадо, швидкість якого сягала 90 км/год. Він зривав дахи будівель, трощив бетонні стіни і травмував 12 людей. Більшість – це пасажири автобуса, який саме проїжджав неподалік. Багатотонну машину торнадо здійняв разом із людьми в повітря і жбурнув на землю. Тамтешні метеорологи кажуть: такого масштабного смерчу в тих краях не фіксували.

У Кіровоградській області тракторист зняв на відео вихор. Вітряна веремія здійнялася в небо ніби нізвідки, засмоктуючи разом із собою пил із поля. Чоловік не розгубився, сів у трактор і поїхав не від смерчу, а за ним, фільмуючи все на телефон. Утім, на щастя, коловорот щез. Відео чоловіка стало популярним. - його вже переглянули більше 100 тисяч людей.

Перепочити від погодних атак часу не буде найближчими днями. Грозовий циклон затримається ще на тиждень. У понеділок, 6 травня, дощитиме в більшості областей окрім Сходу та Півдня. У середу, 8 травня, він має просунутись із Заходу на Схід. Температура повітря також буде контрастною: від +10 на Заході і до +25 на Сході.

До кінця тижня лагідна погода повернеться з позначками від +20 і вище.

Залиште свій коментар

Вибір редакції