Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Група 1+1 media розпочинає блекаути своїх телеканалів

Блекаути триватимуть до кодування сигналу, яке заплановано на 20 січня 2020 року.

У рамках реалізації проєкту кодування супутникового телевізійного сигналу, від 4 листопада група 1+1 media розпочинає блекаути своїх каналів – тобто короткочасні маятникові відключення сигналу абонентам супутника.

Відключення відбуватимуться на телеканалах "1+1", "2+2" та "ТЕТ" у прайм-тайм та триватимуть по 2 хвилини. У цей час трансляцію зображення програм зазначених вище телеканалів буде повністю закрито плашкою, яка міститиме інформацію про кодування супутникового сигналу такого змісту:

"Увага! Це повідомлення саме для тебе! Вже на початку 2020 року супутниковий сигнал цього та інших українських телеканалів буде закодовано! Щоб мати змогу дивитись їх надалі, негайно звернись до офіційного телевізійного оператора!". 

блекаути 1+1 каналів

Відключення відбуватимуться з метою привернення уваги глядачів, які використовують супутниковий тип прийому сигналу, до наближення кодування, а також їх стимулювання до завчасної заміни приймального обладнання − тюнерів. Додаткова інформація про кодування доступна на сайті групи 1+1 media. Для абонентів, які не бажають продовжувати дивитись телебачення через супутник, доступні інші альтернативні сучасні способи: ефірне мовлення (Т2), кабельне ОТТ або IPTV телебачення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції