Група Кириленка пішла проти Ющенка

Група "За Україну!" пропонує в першу долати не політичну, а економічну кризу.

Депутатська група "За Україну!" виступає проти проведення позачергових парламентських і позачергових президентських виборів.

Про це у Львові заявив голова групи, депутат від фракції НУ-НС В’ячеслав Кириленко.

За словами Кириленка, зараз усе парламентське середовище повинне боротися за вихід з економічної кризи і концентрувати свої зусилля на ухваленні відповідних законів.

„Позачергова виборча кампанія зашкодить цьому процесу, тому ми не будемо голосувати за жоден законопроект, який пов’язаний з достроковими виборами”, - сказав він.

Кириленко, також публічно звернувся до голови Верховної ради Володимира Литвина з пропозицією наступного пленарного тижня „замість чергової порції політизованих питань внести до порядку денного” законопроекти щодо захисту малого бізнесу, внесені групою „За Україну!”.

"Я не знаю, як вплинути на коаліційного спікера Литвина з тим, аби він включив до порядку денного ВР бодай два законопроекти, які давно зареєстровані і підтримані попередньо всіма політичними силами”, - сказав депутат.

Кириленко нагадав, що йдеться про законопроекти щодо запровадження мораторію на податкові та інші перевірки для суб’єктів малого бізнесу до кінця 2009 року і законопроект про заборону на збільшення податкового навантаження до кінця цього року.

„Якщо знов буде відмова, то ми зберемося на засідання депутатської групи "За Україну!" і будемо приймати рішення про методи політичного впливу на Литвина”, - заявив Кириленко.

„Зараз ми ще раз звертаємось до Литвина включити ці питання до порядку денного і поки що не порушуємо питання про його відставку”, - додав він.

Нагадаємо, ідея одночасного проведення президентських та дострокових парламентських виборів належить президенту Віктору Ющенку.

Депутатська група "За Україну!" досі вважалася пропрезидентською політичною силою.

Читайте також:

Ющенко: або новий уряд, або нова коаліція, або вибори

Балога закликав Тимошенко і Литвина поскоріше погодитись на вибори

Ющенко оскаржив дату виборів у суді

СП: Ющенко не збирається розпускати Раду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: