Прикордонники пояснили, чому обмежують доступ до "Краковця"

Група нардепів заїхала на пункт пропуску для виїзду до Польщі

У Держприкордонслужбі повідомили, що обмежать доступу до пункту пропуску "Краковець"  задля уникнення конфліктних ситуацій та провокацій. 

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Зазначається, що перший заступник голови служби Василь Серватюк поспілкувався із народними депутатами Тарасом Пастухом, Семенухою Романом, Подоляк Іриною та громадським активістом Іваном Слободяном.

Він пояснив народним обранцям, що у пункті пропуску діють режимні правила. Таким чином доступ до пункту пропуску буде обмежено задля уникнення конфліктних ситуацій та провокацій. Це стосується й депутатів.

"Депутати попросили надати їм документи, що регламентують дані обмеження. Прикордонники надали необхідні документи після чого Народні депутати заїхали до пункту пропуску з метою виїзду до Республіки Польща", - наголосили у відомстві.

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ДЕРЖПРИКОРДОНСЛУЖБИ ПОЯСНИВ НАРОДНИМ ДЕПУТАТАМ ПІДСТАВИ ВВЕДЕННЯ РЕЖИМНИХ ЗАХОДІВ В ПУНКТІ ПРОПУ...

Опубликовано Державна прикордонна служба України 10 сентября 2017 г.

Нагадаємо, в очікуванні приїзду до України екс-голови Одеської облдержадміністрації та колишнього президента Грузії Михеїла Саакашвілі, якого позбавили громадянства України, на пункті пропуску через кордон "Краковець" зібралися сотні активістів. Політик анонсував, що перетне польсько-український кордон у неділю, 10 вересня. 

Частина з них вирушила колоною з Києва. Правоохоронці затримали колону у ніч проти 9 вересня – на території Київської області. У "Штабі блокади" повідомили, що автоматники не давали вийти з автівок, нібито незаконно вимагали провести обшук машин і людей. Ухвали суду у спецназу не було, як зазначили активісти. Уранці 9 вересня поліцейські на Житомирщині вдруге затримали колону, яка прямує до Краковця зустрічати екс-главу Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі.

Між іншим, того ж дня у партії Саакашвілі заявили про те, що на кордон з Польщею до КПП "Краківець" прибули автобуси з молодиками спортивної зовнішності

Позбавили громадянства Саакашвілі наприкінці липня, коли він був за межами України. Сам політик пообіцяв повернутися 10 вересня. 

ВідеоСаакашвілі заявив, що має кілька легальних шляхів для перетнути кордону України

Залиште свій коментар