Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Групове зґвалтування у "Волзі" мера. Жертва нардепа Іванісова розповіла подробиці злочину

Серед ґвалтівників був син керівника райадміністрації, справу намагалися зам'яти, а жінку почали цькувати.

Злочин депутата Романа Іванісова підтвердила сама жертва зґвалтування. Вона розповіли жахливі подробиці події, яку все життя намагалася забути.

Жінка поспілкувалася телефоном з ТСН. Вона розповіла, що була повнолітня,  їй тоді було 25 років, вона мала маленьку дитину – та і досі не знає про ці події. Дівчину, за її словами, силоміць затягнули до автівки четверо хлопців, де її тягали за волосся, били та ґвалтували.

"Я намагаюсь про ці речі не згадувати, бо хорошого мало. Не кожен знає, як людина почувається перед смертю. А я знаю, як людина перед смертю почувається, як це – з життям прощатися, з дитиною подумки прощатися, моїй дитині тоді було два роки", - сказала вона.

"Це дійсно було насильство. Я йшла з подружкою, вони насильно затягнули мене до авта, вони за волосся мене тягнули, у мене вся голова була "синя" - у синцях, це все було", - розповіла жінка.

За її словами, злочин набув розголосу у Куйбишеві, де все і сталося. В рідному місті її цькували після зґвалтування, постійно тиснули, а справу хотіли "зам’яти".

Газетні заговки про скандал з Іванісовим_01
Газетні заговки про скандал з Іванісовим_02

"В машині було четверо людей – двом, здається, по 16 років і двом по 19, здається. Їх було четверо, серед них був син мера Бердянська [виявилося, що це був син голови районної адміністрації - ТСН.ua], прізвище я вже не пригадаю. Справу вели запорізькі слідчі, саме з Запоріжжя, тому що в Куйбишеві в нас все хотіли зам’яти. У мене десь є вирізка з газети, де написано приблизно "жертву ґвалтували у мерській Волзі". Всі у Куйбишеві про це знали, в мене тут плювали", - розповіла жінка.

"Всі четверо отримали різні терміни, і жоден не відсидів свій термін повністю. Тому, що вони до мене приїздили по черзі кожного дня, дзвонили, тероризували. Через цей тиск я писала якісь прохання, щоб їх відпустили. Це був такий жах, я так прагнула все забути, що зараз все повністю не згадаю. Мені і роботу довелось змінити через це, і багато інших неприємностей пережила", - поділилася жертва.

Жінка зізналася, що вже не вірить у справедливість: "Я стільки несправедливості пережила в своєму житті, що просто не вірю".

Відео Темні сторінки з життя депутата: ТСН провела власне розслідування історії "слуги" Романа Іванісова

Днями з’явилася інформація, що начебто 24 роки тому він був засуджений за зґвалтування неповнолітньої. Сам Іванісов це заперечив і назвав інформаційною атакою через його антикорупційну діяльність. Втім, ТСН знайшла можливих свідків і жертву того злочину, які кажуть - депутат бреше.  

Темні сторінки з життя депутата: ТСН провела власне розслідування історії "слуги" Романа Іванісова

Нагадаємо, у соцмережах з'явилася інформація, що Іванісов раніше судимий за зґвалтування неповнолітньої. Начебто у 1995 році його заарештували у Запорізькій області. Згідно оприлюдненим даним, за рік, суд відправив чоловіка за ґрати на 3 роки та 6 місяців, а потім зменшив строк. Сам Роман Іванісов цю інформацію назвав фейком.

Він вже заявив, що на час розслідування призупиняє членство у фракції "Слуга народу". Далі варіантів два: або доведуть, що він не був засуджений за зґвалтування неповнолітньої, або ж факт підтвердиться, і тоді фракція наполягатиме, щоб Іванісов склав мандат.

Головне про гучний скандал з Іванісовим читайте в матеріалі ТСН.ua.

Відео Нардеп Роман Іванісов призупиняє членство у фракції "Слуга народу"

Далі варіантів два: або доведуть, що він не був засуджений за зґвалтування неповнолітньої, або ж факт підтвердиться, і тоді фракція наполягатиме, щоб Іванісов склав мандат.  

Нардеп Роман Іванісов призупиняє членство у фракції "Слуга народу"

Залиште свій коментар

Вибір редакції