Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ГРУвці відмовилися від своїх попередніх свідчень і просять їх виправдати

Про це вони заявили під час судових дебатів у Голосіївському райсуді Києва

Сьогодні, 15 квітня, ГРУвці Олександр Александров та Євген Єрофєєв відмовилися від усіх показів, які вони давали під час досудового слідства і попросили суд повністю їх виправдати.

Як пише УНІАН, про це вони заявили під час судових дебатів у Голосіївському райсуді Києва. За словами ГРУвців, усі покази вони давали під тиском

"Я нікого не вбивав, не стріляв, ні на кого не нападав, навіть не було такої мети. Прошу виправдати", - сказав Єрофєєв.

"Від усіх показань, даних раніше, я відмовляюся, оскільки надавав їх для збереження свого життя", - сказав Александров, додавши, що не згоден з жодним обвинуваченням прокуратури і попросив суд визнати його невинним.

Нагадаємо, офіцери російських збройних сил відмовились свідчити в суді на користь ГРУвців Олександра Александрова та Євгена Єрофеєва.

Зазначається, що колеги ГРУвців, два полковники Черпасов та Литвиненко, яких запросили на засідання, до зали суду так і не завітали. Російські військові надіслали телеграми, де зазначили, що не можуть приїхати до суду через певні обставини, які від них не залежать. Захист ГРУвців сподівався, що російські полковники підтвердять версію, що Александров та Єрофеєв просто стежили за українськими військовими на Донбасі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції