ГРУвців Александрова та Єрофеєва засуджено до 14 років із конфіскацією майна

Провина повністю доведена.

Російські військові Олександр Александров і Євген Єрофеєв визнані винними у вчиненні низки кримінальних злочинів на території України.

Головуючий суддя заявив, що росіяни визнані винними за всіма статтями. Йдеться про статтю 437 Кримінального кодексу України "ведення агресивної війни", статтю 258-3 - "участь у терористичній організації", а також про статтю 258 частина 3 - "скоєння терористичного акту, що призвело до смерті людини".

"Александров та Єрофєєв визнаються винними у сприянні діяльності терористичної організації та здійсненні терористичного акту", — наголосив суддя. 

При цьому суд виправдав Александрова та Єрофєєва за такими статтями, як контрабанда зброї (стаття 201), носіння зброї без дозволу (стаття 263), порушення правил перетину тимчасово окупованих територій (стаття 332-1).

Таким чином, Єрофеєва засуджено до позбавлення волі на 14 років із конфіскацією всього майна. Александров засуджений до 14 років за ґратами з конфіскацією всього майна.

До цього терміну засудженим зарахують час перебування у СІЗО з 16 травня 2015 року до 17 квітня 2016 року. Проведений в ізоляторі день рахуватимуть за два.

Прокурори вимагали призначити Александрову та Єрофеєву по 15 років позбавлення волі. 

Нагадаємо, ГРУвці були затримані 16 травня 2015 року в зоні бойових дій в Луганській області.

Під час допиту капітан Єрофеєв зізнався, що очолював диверсійно-розвідувальну групу з 12 осіб, до складу якої входив сержант Александров.

Перед оголошенням вироку Александров та Єрофеєв відмовились визнавати свою провину"Я нікого не вбивав, не стріляв, ні на кого не нападав, навіть не було такої мети. Прошу виправдати", - сказав Єрофєєв.

"Від усіх показань, даних раніше, я відмовляюся, оскільки надавав їх для збереження свого життя", - сказав Александров, додавши, що не згоден з жодним обвинуваченням прокуратури і попросив суд визнати його невинним.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: