Грузини Донбасу просять Саакашвілі не втручатися в українські вибори

Грузинська діаспора Донецька закликає Саакашвілі визнати свої помилик і не втручатися в хід виборів в Україні.

Донецьке обласне товариство грузинів ”Руставелі” звернулося до президента Грузії Михайла Саакашвілі з проханням утриматися від втручання у внутрішні справи України.

Як йдеться в листі, "з метою збереження хороших дружніх відносин між Грузією та Україною до початку другого туру президентських виборів у нашій країні, тобто до 7 лютого 2010 року, просимо Вас реабілітувати Грузію й визнати помилки, зроблені грузинською стороною в ході першого туру виборів президента України".

"Такий жест із Вашого боку в нас оцінять позитивно. Тільки мужні люди визнають свої помилки", - зазначають у Донецькому обласному товаристві грузинів ”Руставелі”, звертаючись до Саакашвілі.

У листі сказано: "Грузії сьогодні не слід втручатися у внутрішні політичні події суверенної держави".

Автори листа зазначають, що "серед кандидатів у президенти України немає жодного, хто не любить або не поважає грузинів і Грузію", й підкреслюють, що "громадяни кожної країни мають право самі обирати своїх лідерів". "Це право є сьогодні й у жителів України", - сказано в листі.

Нагадаємо, напередодні першого туру виборів президента України, 11 січня 2010 року, ЦВК відмовила в реєстрації 2011 офіційним міжнародним спостерігачам від Грузії, мотивуючи рішення неправильним оформленням спостерігачами документів.

13 січня Київський апеляційний адміністративний суд визнав протиправними дії Центральної виборчої комісії, яка відмовила в реєстрації спостерігачам від Грузії, й зобов`язав ЦВК розглянути це питання на найближчому засіданні.

17 січня ЦВК так і не зареєструвала офіційних міжнародних спостерігачів від Грузії на виборах Президента України.
Того ж дня ЦВК вирішила звернутися до Генеральної прокуратури України з метою перевірки документів, поданих Грузією на реєстрацію міжнародних спостерігачів від цієї країни.

22 січня Генеральна прокуратура повідомила, що організувала перевірку реєстрації офіційних спостерігачів від Грузії.

Читайте також:

В Донецьку на грузинських спостерігачів завели кримінальну справу

В Грузії розгорівся скандал через вибори в Україні

"Регіонали" заявили, що серед грузинських спостерігачів є "спецназівці"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: