Грузинська опозиція паралізує рух в Тбілісі

МВС Грузії конфіскувало автомобілі провідних опозиціонерів. Ті у відповідь загрожують перекрити головні магістралі столиці.

Грузинська опозиція, яка вимагає відставки президента Грузії Михайла Саакашвілі, з 21 травня має намір перекрити рух на центральних магістралях Тбілісі на знак протесту проти затримання поліцією автомашин опозиціонерів.

Рішення щодо проведення акції було прийняте після того, як поліцейські почали затримувати автомобілі активістів опозиції.

"Лідери опозиції зажадали від Міністерства внутрішніх справ повернути конфісковані автомобілі, інакше 21 травня вони обіцяли розпочати пікетування центральних магістралей", - повідомив прес-центр Консервативної партії.

Опозиціонери поки не говорять, які саме автомагістралі вони мають намір перекрити.

У відповідь на заяву опозиції про конфісковані автомобілі, в МВС заявили, що автомобілі опозиціонерів відправлені на штрафні стоянки за адміністративні правопорушення: вони перешкоджали руху транспортних засобів і створювали аварійну ситуацію.

Зазначимо, що представники опозиції вже перекривали автомобільний рух в Тбілісі, проте відмовилися від такої форми протесту тому, що такі акції наносять більше шкоди простим громадянам, аніж представникам влади.

Нагадаємо, мітинги опозиції в Тбілісі проходять з 9 квітня 2009 року. Опозиція вимагає відставки Саакашвілі з поста президента країни.

10 квітня глава держави відмовився йти у відставку і запропонував опозиціонерам провести переговори.

У відповідь на заяву президента опозиція оголосила про загальну непокору і прийняла рішення про проведення цілодобових акцій перед президентською резиденцією в Тбілісі. На території, прилеглій до резиденції, опозиціонери встановили декілька десятків наметів.

Також з 23 квітня опозиція почала здійснення акцій з переслідування Саакашвілі.

Крім того, опозиціонери та їх прихильники пікетують будівлі Державної канцелярії, парламенту і державного телебачення. Вони також мобілізували своїх прихильників у всіх регіонах країни.

Читайте також:

Саакашвілі: Росія хоче нової війни

Переговори Саакашвілі з опозицією завершилися безрезультатно

Грузинська опозиція на годину ізолює Тбілісі від світу

Грузини цілодобово мітингуватимуть під резиденцією Саакашвілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: