Грузинська опозиція: Саакашвілі грубо втрутився в українські вибори

Опозиція наголошує, що відправка владою Грузії тисяч "спостерігачів" в Україну та їхні дії викликали напругу у виборчому процесі.

Рада опозиційної партії "Демократичний рух - єдина Грузія" опублікувала заяву, в якій звинуватила президента республіки Михайла Саакашвілі у втручанні у внутрішні справи України.

Так прокоментувала відправку 2 тисяч грузинських спостерігачів на вибори до України лідер партії, екс-спікер грузинського парламенту Ніно Бурджанадзе.

"Влада Грузії, за своїм звичаєм, своїми діями, грубим втручанням у внутрішньополітичну обстановку суверенної держави, України, ще раз створили незручності нашій країні та її іміджу в очах цивілізованого світу", - сказано в заяві Бурджанадзе.

"Відправка владою Грузії тисяч "спостерігачів" на президентські вибори України та їхні дії викликали напругу у виборчому процесі", - сказано в заяві.

Бурджанадзе наголосила, що влада республіки, яка нічого не зробила для розвитку демократії, показала, як саме вона уявляє собі демократичні вибори.

"Ми впевнені в тому, що волелюбний український народ у братській Україні без втручання Саакашвілі зможе забезпечити перемогу демократії", - наголошується в заяві.

Нагадаємо, раніше ЦВК відмовилася зареєструвати спостерігачів від Грузії на виборах президента України. При цьому в ЗМІ з'явилася інформація, що громадяни Грузії, яких відмовилися зареєструвати спостерігачами, були зареєстровані як журналісти.

Партія регіонів повідомляла, що серед грузинських спостерігачів на виборах президента України присутні представники силового блоку цієї країни, а саме - ОМОНу Міністерства внутрішніх справ Грузії.

Читайте також:

Штаб Януковича вимагає ввести візовий режим з Грузією через її спостерігачів

БЮТ: охоронці Януковича побили грузинську журналістку

Міліція відпустила затриманих у Донецьку грузинських журналістів

ЦВК не пустила на вибори в Україну 2 тисячі спостерігачів з Грузії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: