Грузинські спостерігачі все ж приїдуть в Україну

Грузинські спостерігачі приїдуть до України на другий тур виборів у складі міжнародної місії.

Члени неурядової організації Справедливі вибори і міжнародне товариство демократії з Грузії поїдуть на другий тур виборів президента в Україні як спостерігачі.

Спостерігачі від Справедливих виборів заявили, що отримали відповідну акредитацію, так є єдиними представниками ENEMO (Європейської мережі організацій по спостереженню за виборами) з Грузії.

Вони заявили у відповідь на заклик керівництва Грузії не їхати до України, що у організації існують певні зобов'язання перед ENEMO, які не можна ігнорувати.

"ENEMO представляє міжнародну спостережницьку організацію, у якої існує певний кодекс поведінки і кожен її член і організація зобов'язані діяти згідно її принципам, - незалежно, безпартійною і прозоро", - говориться в заяві.

"В даний час від Справедливих виборів в Україні знаходяться шість довгострокових спостерігачів, які працюють вже більше півтора місяці. У ніч на 4 лютого в Україну попрямували ще 26 спостерігачів, які працюватимуть безпосередньо в день голосування, - відзначили в організації.

Документи на акредитацію в ЦВК були подані від Справедливих виборів в грудні, і була отримана позитивна відповідь.

Нагадаємо, раніше Грузія ухвалила рішення не відправляти своїх спостерігачів на другий тур президентських виборів на Україні, заявила прес-спікер президента Грузії Манана Манджгаладзе.

За її словами, таке рішення президент Михайло Саакашвілі ухвалив щоб уникнути "якого-небудь нерозуміння", як заявила Манджгаладзе, Саакшвілі також закликає спостерігачів, що залишилися в Україні, до повернення в Тбілісі.

Читайте також:

Герман сподівається, що Саакашвілі все ж направить своїх спостерігачів

Грузія не відправлятиме спостерігачів на другий тур виборів

ГПУ: скандальні спостерігачі стали грузинами за два тижні до виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: