Грузинський журналіст попросив притулку в Україні

Головний редактор грузинської опозиційної газети "Шансі" поскаржився на утиски з боку режиму Саакашвілі та попросив Януковича про притулок.

Грузинський журналіст, головний редактор газети "Шансі" Бондо Курдадзе заявив про тиск з боку "режиму Михайла Саакашвілі" та попросив Віктора Януковича про притулок для своєї родини в Україні.

"Я, редактор першої незалежної грузинської газети, став гнаним на своїй батьківщині та був змушений залишити її через постійний шантаж і погрози на адресу моєї родини", - йдеться у зверненні Курдадзе до Януковича і лідерів західних держав.

"Надайте заступництво моїм дітям і моїй дружині, допоможіть їм в забезпеченні нормального, безпечного життя за межами батьківщини. Сам же я, ризикуючи життям, повернуся до Тбілісі. І, як журналіст і редактор, буду боротися до тих пір, поки не закінчиться диктаторський режим Саакашвілі і його поплічників", - додав журналіст.

У зверненні він навів численні приклади тиску та утисків, починаючи з періоду президентства Едуарда Шеварнадзе і до сьогоднішніх днів. Газета "Шансі" виходить у Грузії з 1989 року.

Нагадаємо, раніше представники інших держав колишнього СРСР вже просили притулку в Україні. Зокрема, у серпні минулого року це зробив російський вчений і письменник, колишній лідер радикальної організації "Північне братство" Петро Хомяков.

У липні 2008 року Україна надала політичний притулок представнику забороненої в РФ Націонал-більшовицької партії Михайлу Гангану.

Читайте також:

Лідер російських націоналістів попросив політичного притулку в Україні

Грузинський офіцер попросив політичного притулку в Росії

"Неугодний" Кремлю активіст НБП таки одержав притулок в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: