Грузія буде готувати гірську піхоту для української армії

Українські військові фахівці будуть навчатися на базі спеціалізованого навчального центру підготовки гірсько-піхотних підрозділів Збройних сил Грузії

Міністр оборони України Михайло Єжель заявив, що українські військовослужбовці з 2011 року почнуть проходити підготовку в Грузії.

"З наступного року в Грузії почнуть проходити підготовку близько 50 наших військовослужбовців", - повідомив він у вівторок у ході брифінгу перед початком прямої телефонної лінії Кабінету міністрів України.

За його словами, українські військові фахівці будуть навчатися на базі спеціалізованого навчального центру підготовки гірсько-піхотних підрозділів Збройних сил Грузії, який має потужну інфраструктуру.

"Ми дуже зацікавлені в підготовці наших військовослужбовців гірничо-піхотних підрозділів", - підкреслив Єжель.

Як повідомлялося, Генпрокуратура не зуміла довести, що ракети, продані Україною Грузії, були куплені незаконно у фірми "Параллакс".

Нагадаємо, Україна і Росія відновлять проведення спільних військових навчань. За словами Єжеля, мова йде про україно-російські навчання "Фарватер миру", проведення яких було припинено у 2005 році.

Також Міністерство оборони має намір підвищити боєздатність Збройних сил до 2016 року.

Читайте також:

Україна скоротить армію на 40 тисяч людей за п'ять років

Україна вчитиметься воювати разом з Росією

Українська армія стане боєздатною за шість років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: