Грузія нагородила українське МЗС за підтримку у війні з Росією

Українське міністерство закордонних справ одержало найвищу державну нагороду Грузії - Орден Честі.

Міністр закордонних справ України Володимир Огризко і його заступник Костянтин Єлісєєв нагороджені грузинським Орденом Честі за підтримку Грузії у війні з Росією.

Про це повідомив глава МЗС Грузії Грігол Вашадзе на спільній конференції глав зовнішньополітичних відомств України і Грузії за результатами переговорів у Києві.

"Я хочу сказати, що з великим задоволенням виконав доручення президента Грузії, і сьогодні міністр закордонних справ України Володимир Огризко і заступник міністра закордонних справ пан Єлісєєв були нагороджені вищою винагородою Грузії – Орденом Честі за той героїзм і, скажімо так, за особисту мужність, яку вони проявили під час серпневої війни. Грузинський народ ніколи не забуде, як посадові особи України поводилися під час цієї війни", - заявив Вашадзе.

Він також відзначив: "Я дуже радий, що наші міністерства підписали протокол про консультації, і в деяких питаннях Україна знаходиться попереду Грузії, зокрема в питаннях інтеграції в ЄС. І поради наших українських друзів в цьому плані абсолютно необхідні".

Читайте також:

Бурджанадзе обіцяє стати президентом вже навесні і помиритися з Росією

Південна Осетія: Грузія купуватиме в України заборонену зброю

В Грузії на день заборонили російські фільми та пісні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: