Грузія не боїться зближення України та Росії

Міністр закордонних справ Грузії запевнив: зближення України з будь-якою третьою державою - "це тільки даність, інформація до роздуму і більше нічого".

Грузія не бачить жодної небезпеки в зближенні України з Росією, заявив глава МЗС Грузії Грігол Вашадзе під час візиту до Києва.

"Зближення України з будь-якою третьою державою жодної небезпеки українсько-грузинським відносинам не представляє. Для мене - це тільки даність, інформація до роздуму і більше нічого", - сказав Вашадзе на спільній конференції з міністром закордонних справ України Костянтином Грищенком.

Вашадзе також висловив думку, що чим ближчими будуть відносини в регіоні між державами, тим більше буде стабільності та безпеки.

Водночас він подякував керівництву України за невизнання Абхазії та Південної Осетії і підтримку територіальної цілісності Грузії.

"Я хотів би подякувати президенту України і міністру закордонних справ Костянтину Грищенку за ті заяви, що були нещодавно зроблені з приводу територіальної цілісності Грузії", - сказав Вашадзе.

За його словами, це ще раз підтверджує стабілізуючу роль, яку Україна грає в регіоні, і те, що країна стоїть на варті міжнародного права.

Нагадаємо, 4 червня президент Віктор Янукович заявив, що завжди виступав проти порушення територіальної цілісності держав, зокрема, визнання незалежності Південної Осетії і Абхазії. За його словами, він "ніколи не визнавав законності дій, які порушують територіальну цілісність і кордони держав".

Читайте також:

Грузія подякувала Януковичу за невизнання Абхазії та Південної Осетії

Грузія поважає Україну та в її справи по ЧФ не втручатиметься

Саакашвілі збирається піти шляхом Путіна

Путін: Янукович кардинально змінив відносини між Україною та Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: