Грузія не відправлятиме спостерігачів на другий тур виборів

Саакашвілі не хоче "якого-небудь нерозуміння", тому спостерігачів в Україну не відправлятиме.

Грузія ухвалила рішення не відправляти своїх спостерігачів на другий тур президентських виборів на Україні, заявила прес-спікер президента Грузії Манана Манджгаладзе.

За її словами, таке рішення президент Михайло Саакашвілі ухвалив щоб уникнути "якого-небудь нерозуміння", як заявила Манджгаладзе, Саакшвілі також закликає спостерігачів, що залишилися в Україні, до повернення в Тбілісі.

Прес-спікер відзначила, що згідно позиції Саакашвілі, Грузія не втручається в процес виборів в Україні "і з боку Грузії буде дотримуватися повний нейтралітет".

По словах Манджгаладзе, президент Грузії бажає успіхів українському народу в справі обрання свого керівництва. Крім того, за словами Михайла Саакашвілі, Грузія співробітничатиме з тим керівництвом, яке буде обрано і намагатиметься вивести відносини між країнами на новий етап.

Нагадаємо, перед першим туром виборів ЦВК відмовила в реєстрації понад двом тисячам міжнародним спостерігачам із Грузії.

Пізніше 400-500 спостерігачів із Грузії перебували на виборах у Донецьку, внаслідок чого Партія регіонів звинуватила їх у порушенні законодавства і незаконному слідкуванні за процесом голосування. Ходили навіть чутки про те, що серед спостерігачів є бойовики.

Зрештою, прокуратура одного з районів Донецька завела кримінальну справу проти цих спостерігачів.

Читайте також:

ГПУ: скандальні спостерігачі стали грузинами за два тижні до виборів

В Донецьку на грузинських спостерігачів завели кримінальну справу

В Грузії розгорівся скандал через вибори в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: