Грузія подякувала Януковичу за невизнання Абхазії та Південної Осетії

Грузія відзначила стабілізуючу роль України в регіоні і її прихильність принципам міжнародного права.

Грузія вдячна президенту України Віктору Януковичу за підтримку в питанні збереження її територіальної цілісності. Про це заявив журналістам міністр закордонних справ Грузії Грігол Вашадзе.

"Я хотів би подякувати президенту (Віктору Януковичу) і міністру закордонних справ (Костянтину Грищенку) України за ті заяви, які були нещодавно зроблені з приводу територіальної цілісності Грузії", - сказав він.

Міністр зазначив, що принципова позиція України по відмові визнати незалежність Південної Осетії та Абхазії ще раз підтверджує стабілізуючу роль України в регіоні і її прихильність принципам міжнародного права.

Нагадаємо, Віктор Янукович 4 червня на прес-конференції в Українському домі повідомив, що Україна не визнає незалежність Абхазії і Південної Осетії. Президент нагадав, що у світі існує низка міжнародних угод, якими закріплено територіальну цілісність країн і зазначив, що ніколи не виступав за порушення цих документів.

Про невизнання Україною незалежності Абхазії і Південної Осетії також заявляв міністр закордонних справ Костянтин Грищенко.

Водночас, президент невизнаної республіки Абхазія (Грузія) Сергій Багапш вірить у визнання Україною незалежністі закавказької республіки.

Читайте також:

Україна не визнає незалежність Абхазії і Південної Осетії

Абхазія очікує, що Україна незабаром визнає її незалежність

В ПР переконані, що Янукович не визнав Абхазію і Піденну Осетію в інтересах України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: