Грузія поважає Україну та в її справи по ЧФ не втручатиметься

Грузія не планує руйнувати стратегічні відносини з Україною та втручатися у внутрішньополітичні справи держави не збирається.

Заступник міністра закордонних справ Грузії Ніно Каландадзе.заявила, що між Україною і Грузією існують стратегічні відносини і ці відносини не будуть переглянуті, у тому числі в умовах нової влади.

"Ми не ставимося до таких заяв з занепокоєнням. Суверенітету Грузії з боку України небезпека не загрожуватиме. Між Грузією і Україною стратегічні відносини і це не зміниться і не буде переглянуте у тому числі в умови правління нового президента", - заявила  Каландадзе.

Щодо продовження терміну базування ЧФ у Севастополі . Каландадзе зазначила, що це питання є внутрішньополітичним для України і Грузія не має наміру в це втручатися.

Що стосується погроз, Калнададзе зазначила,  що з боку Росії йде серйозна загроза і грузинська сторона буде тримати міжнародне співтовариство в курсі справ.

"Бази є внутрішньополітичним питанням України і ми не маємо права втручатися. Що стосується погроз, ясно, що з боку Росії існують загрози і ми намагаємося тримати міжнародне співтовариство пильним і в курсі справ", - заявила Каландадзе.

Читайте також:

У Грузії заборонять показ фільмів російською мовою

Депутатів з Грузії попросили не відвідувати похорон Качинського

Грузія запропонувала Росії допомогу у розслідуванні терактів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: