Грузія відклала Енергетичний саміт через виборчу кампанію Ющенка

Глави інших держав, запрошені на саміт, з розумінням поставились до того, що він відбудеться після виборів в Україні.

Енергетичний саміт у Батумі (Грузія), запланований раніше на 14 січня, переноситься на пізніший термін через неможливість президенту Віктору Ющенку взяти в ньому участь.

"Терміни саміту за участю президентів переносяться через те, що в заході не зможе взяти участь Віктор Ющенко. Конкретну дату проведення саміту поки що назвати складно, але ми чекаємо, що він відбудеться найближчим часом", - сказав заступник директора Департаменту преси та інформації МЗС Грузії Іраклій Векуа.

Він уточнив, що 14 січня в Батумі відбудеться профільна конференція, а дата проведення безпосередньо саміту за участю глав держав буде визначена пізніше.

Разом з цим джерело в уряді Грузії зазначило, що президенти Азербайджану Ільхам Алієв і Польщі Лех Качинський, які також планували взяти участь в енергетичному саміті 14 січня в Батумі, з розумінням поставилися до того, що Ющенко не зможе в ньому взяти участь в призначений день.

Нагадаємо, Віктор Ющенко відмовився від участі в Енергетичному саміті в Батумі 14 січня через проведення передвиборчої кампанії. Замість нього до Батумі мала відправитися секретар Ради національної безпеки і оборони Раїса Богатирьова.

Читайте також:

ЦВК не пустила на вибори в Україну 2 тисячі спостерігачів з Грузії

Ющенко кличе в Україну більше спостерігачів

БЮТ запідозрив, що тези Ющенку писала Герман

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: