Губернатор Буковини прирівняв візит Януковича до Великодня

Папієв наказав буковинцям прибрати всюди до 70-річчя області, на яке приїде Янукович, а також показати президенту, що вони - "толерантні, виховані і етично, і естетично, і культурно люди", які "не грають в політику".

Відзначення 70-річчя Чернівецької області, на яке запрошено президента Віктора Януковича, відбудеться у всіх населених пунктах регіону і підготуються до нього, як до Великодня.

Про це заявив голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв під час засідання організаційного комітету з підготовки святкування.

"Це є свято всієї області, і ми зобов'язані впорядкувати всю область – не тільки по маршруту слідування президента України, а й кожен населений пункт без виключення – дороги, узбіччя, лісосмуги, русла річок, – відзначив Михайло Папієв під час засідання. – Це та робота, яка робиться в місті, селі до Пасхи, і цю роботу ми маємо виконати до 70-річчя області".

Михайло Папієв доручив головам РДА передбачити в кожному районі святкові заходи, виступи колективів самодіяльності, вшанування знаних людей району, проведення урочистих засідань. "Це має бути зроблено в кожному районі. І звіти прошу надати мені особисто: де проведено, що проведено. Деталей і дрібниць в цьому питанні бути не може. Вся громада має відчути, що це є свято області", – наголосив керівник виконавчої крайової влади.

Окрім того, голова ОДА повідомив, що президент Віктор Янукович прибуде на Буковину у день ювілею області з тим, аби привітати краян зі святом. Михайло Папієв зауважив, що "якщо хтось хоче грати в якусь політику, то цього дня це абсолютно недоречно". Адже у день 70-річчя краю президент виявляє повагу і шану до мешканців нашої області. "Будуть інші моменти, коли буде можливість саме як політикам з'ясовувати якісь обставини, а це є свято. І нікому не дано право псувати людям свято. Якщо президент виявляє шану і повагу до нашої області, то у відповідь ми маємо зробити тільки те ж саме і показати, що ми толерантні, виховані і етично, і естетично, і культурно люди", – підкреслив глава ОДА.

Михайло Папієв нагадав, що зі стабілізаційного фонду Чернівецькій області на соціально-економічний розвиток передбачено 92 млн грн, з яких 19 млн грн на соціально-економічний розвиток і відзначення 70-річчя краю вже знаходяться на казначейському рахунку області.

Нагадаємо, раніше губернатор Буковини заявляв, що Віктор Янукович особисто приїде відкривати об'їзну дорогу навколо Чернівців. Зазначимо, що згідно із планом святкування 70-річчя з нагоди Чернівецької області урочисте відкриття другої черги об'їзної дороги навколо Чернівців заплановано на 7 серпня.

Читайте також:

Янукович переплутав "Буковель" і Буковину (аудіо)

Янукович на Буковині водив хороводи

Буковина звернулася до світу по гуманітарну допомогу

Зсув ґрунту в Чернівцях зупинив потяг "Москва-Софія"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: