Губернатор Донеччини побудував храм у себе на хуторі

Близнюк відкрив храм на хуторі Широкому, отримав Орден Рівноапостольного Князя Володимира, а після цього місцева еліта вирушила відзначати подію в етно-ресторан "Дерёвня".

Губернатор Донеччини Анатолій Близнюк побудував храм на хуторі Широкому. Відкриття храму співпало якраз з Днем пам'яті жертв Голодомору.

27 листопада на хуторі Широкому відбулася святкова літургія з нагоди закінчення будівництва та відкриття нового Свято-Михайлівського храму. Анатолій Близнюк вручив Митрополиту Донецькому і Маріупольському Іларіону ключі від храму і одержав з його рук вищу нагороду Української Православної Церкви - Орден Рівноапостольного Князя Володимира.

Нагородами також були нагороджені помічник Донецького губернатора і кілька чиновників. Один з них спізнився на літургію і отримав свою нагороду на виході з храму.

"Тут ніколи не було храму, в цьому селищі, - звернувся до людей на літургії Іларіон, - У вашого селища з'явилося нове народження завдяки людині, яка займає високе становище і один з тих рідкісних людей, хто щиро любить народ".

"Спаси його Господи", - відповідали митрополиту парафіянки.

Подякувавши за орден, Анатолій Близнюк виступив з промовою на адресу Митрополита:

"Людина має посадити дерево, побудувати будинок, виростити сина, а завдання еліти - саджати ліси, будувати міста і виховувати народ. Я дякую вам за те, що ви це робите".

Після закінчення богослужіння губернатор запросив місцевих жителів до столу, який накрили у дворі. Народ розібрав частування у вигляді сухих пайків.

Близнюка обступили журналісти, які нагадали про те, що в сьогоднішній день у всіх храмах проходять поминальні панахиди за жертвами Голодомору і політичних репресій. На що Анатолій Близнюк сказав, що пам'ятає про це і неодмінно запалить свічку о 16.00. А Митрополит Іларіон повідомив, що під час сьогоднішньої літургії була прочитала молитва в пам'ять про всіх померлих у 1932-1933 роках.

"У нас на хуторі Широкому не лише Анатолій Михайлович живе, наші сусіди - і нардеп Ландик, і колишній директор ДМЗ Риженков, - поділилася дружина народного депутата Олександра Клименка, - Всі жертвували на будівництво цього храму".

Після закінченні заходу місцева еліта вирушила відзначати подію в етно-ресторан "Дерёвня".

Читайте також:

Донецький губернатор дозволив журналістам ходити до нього в негліже

Донецький губернатор подарував дружині Януковича картину "з народом"

Донецький губернатор не хоче надягати ношені труси голландського гея

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: