Губернатор Хмельниччини пригрозив відрізати підлеглим пальці

Глава Хмельницької ОДА Василь Ядуха закликав чиновників бути максимально наближеними до людей і показувати приклад своєї роботи.

Губернатор Хмельницької області Василь Ядуха закликав чиновників показувати приклад відповідальності і не вказувати один на одного пальцями, які, за його словами, за це треба відрізати.

"Шановні мої, колеги! Хто має займатися вирішенням проблем у районах, зокрема ціновою політикою? Ми розуміємо, що це політичне питання, і проблем з продуктами харчування немає. Тому попросив би не кивати один на одного, бо пальці, особливо вказівний, за це треба відрізати. Тоді буде все як потрібно", - сказав Ядуха, звертаючись до голів райдержадміністрацій.

Він попередив голів РДА про персональну відповідальність за соціально-економічні показники, при цьому додавши, що голови райдержадміністрацій та мери міст мають працювати злагоджено.

"Штани ніхто не годен за кожним носити. Міський голова з керівником району постійно між собою мають спілкуватися та виручати продукцією харчування. На полиці завжди мають бути товари за доступними цінами", - зазначив губернатор.

За його словами, поки що на Хмельниччині найнижчі ціни на продукти харчування.

Ядуха наголосив, що влада має бути максимально наближеною до людей.

"Люди хочуть бачити конкретику. Кожен з чиновників має показати приклад своєї роботи. Навіть ті зрушення, які є в області, не знімають з нас відповідальності", - констатував він.

Читайте також:

Янукович вилаяв одеського губернатора: "Ти що тут нічим не керуєш?"

Родичі чернівецького губернатора закуповують цукор мішками

У Добкіна ветеранів зустріли матом і побажали скоріше здохнути

Азаров: скрізь є дешеве борошно, населення ментально відстало

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: